„Nacionalinis IT iššūkis“

Projektas „Nacionalinis IT iššūkis“ kviečia mūsų moksleivius nerti į IT ir technologijų pasaulį.
Kovo 14 dieną mūsų gimnazijos 8b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje IT ir geografijos pamokoje netradicinėje aplinkoje „Telia“ centrinėje būstinėje Vilniuje. Jie turėjo galimybę susipažinti su „Telia Global Services Lithuania“ – vieninteliu „Telia Company“ kompetencijų centru, teikiančiu Skandinavijoje ir Baltijos šalyse IT, ryšio, duomenų analitikos, programinės įrangos kūrimo, pirkimų, personalo valdymo ir finansų paslaugas.
Užsiėmimo metu aštuntokai mokosi ir diskutavo apie naujos kartos technologijas, kalbėjo apie draugišką gamtai centro veiklą, bendravo su personalu. Iš arti pamatė ir išgirdo, kaip funkcionuoja didelis paslaugų centras, kur darbuotojai savo vietą renkasi pagal tos dienos užduotį, darbo pobūdį ar nuotaiką. Mokiniai per ekskursiją sužinojo, kad miško motyvų įkvėptame „Telia“  centre darbuotojų laukia ne tik puiki darbo aplinka, bet ir  verslo, IT ir grožinės literatūros biblioteka, aktyvaus laisvalaikio zona su stalo tenisu, stalo futbolu, naujausios „Playstation 5“ konsolės bei kompiuterinių žaidimų salė.
Ekskursijos pabaigoje mažos dovanėlės ir skani kava su kruasanais pradžiugino visus.