Laisvos darbo vietos

ŠALČININKŲ R. EIŠIŠKIŲ GIMNAZIJA
(MOKOMOJI KALBA – LENKŲ)
SKELBIA ATRANKĄ PSICHOLOGO, MUZIKOS, CHEMIJOS MOKYTOJO PAREIGOMS  UŽIMTI NUO 2022 M. RUGSĖJO 1 D.

Mokyklos pavadinimas: Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija.
Pareigybės pavadinimas: chemijos mokytojas.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota darbo sutartis.
Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis išsilavinimas ir chemijos mokytojo kvalifikacinė kategorija.
Dokumentai, kuriuos būtina pateikti: 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje; 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją; 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; 4. Gyvenimo aprašymą (CV); Atrankai pretendentas taip pat pateikia kitus privalomus pagrindžiančius dokumentus (kvalifikacinės kategorijos patvirtinančio dokumento kopiją, pedagoginį stažą patvirtinančius dokumentus), gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Pirmenybė bus teikiama pretendentui, turinčiam aukštesnę kvalifikacinę kategoriją.
Atlyginimas priklauso nuo turimo išsilavinimo, pedagoginio darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.
Data iki kurios pateikiami dokumentai: 2022 m. rugpjūčio  31 d. įskaitytinai.
Dokumentų pateikimo adresas: Vilniaus g. 81, Eišiškės, Šalčininkų r.
Telefonas pasiteiravimui: 8 380 56471. El.  pašto adresas: eisiskiu.gimnazija@gmail.com
Pastaba: Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Mokyklos pavadinimas: Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija.
Pareigybės pavadinimas: muzikos mokytojas.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota darbo sutartis.
Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis išsilavinimas ir muzikos mokytojo kvalifikacinė kategorija.
Dokumentai, kuriuos būtina pateikti: 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje; 2. Asmens tapatybę patvirtinannčio dokumento kopiją; 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; 4. Gyvenimo aprašymą (CV); Atrankai pretendentas taip pat pateikia kitus privalomus pagrindžiančius dokumentus (kvalifikacinės kategorijos patvirtinančio dokumento kopiją, pedagoginį stažą patvirtinančius dokumentus), gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Data iki kurios pateikiami dokumentai: 2022 m. rugpjūčio  31 d. įskaitytinai.

Pareigybės pavadinimas: psichologas.
Darbo sutarties rūšis: neterminuota darbo sutartis.
Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacinė kategorija.
Dokumentai, kuriuos būtina pateikti: 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje; 2. Asmens tapatybę patvirtinannčio dokumento kopiją; 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; 4. Gyvenimo aprašymą (CV); Atrankai pretendentas taip pat pateikia kitus privalomus pagrindžiančius dokumentus (kvalifikacinės kategorijos patvirtinančio dokumento kopiją, pedagoginį stažą patvirtinančius dokumentus), gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

• Elektroninis dienynas
  • Tėvams