Skelbimas dėl reorganizavimo

• Paskelbta: 2022-05-10

SKELBIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS ŠALČININKŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS DAINAVOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS REORGANIZAVIMO
Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 straipsnio 7 dalimi, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos 2022 m. gegužės 5 d. sprendimu Nr. T-859 „Dėl sutikimo reorganizuoti Šalčininkų r. Dainavos pagrindinę mokyklą“, skelbiame apie parengtą Biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Dainavos pagrindinės mokyklos reorganizavimo, prijungiant ją prie biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijos, reorganizavimo sąlygų aprašą (toliau – Reorganizavimo sąlygų aprašas).
Reorganizuojamas juridinis asmuo:
pavadinimas – Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla;
juridinio asmens kodas – 291414080;
teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga;
buveinė – Sodų g. 74, Dainavos k., Šalčininkų rajonas;
registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys – Valstybės įmonės Registrų centro Juridinių asmenų registras.
Reorganizavime dalyvaujantis juridinis asmuo:
pavadinimas – Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija;
juridinio asmens kodas – 191416098;
teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga;
buveinė – Vilniaus g. 81, Eišiškės, Šalčininkų rajonas;
Reorganizavimo būdas – prijungimas. Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla prijungiama prie Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijos.
Po reorganizavimo veiklą baigianti biudžetinė įstaiga  - Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla (Sodų g. 74, Dainavos k., Šalčininkų rajonas, juridinio asmens kodas – 291414080).
Po reorganizavimo veiksianti biudžetinė įstaiga - Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija (Vilniaus g. 81, Eišiškės, Šalčininkų rajonas, juridinio asmens kodas – 191416098).
 Data, nuo kurios veiklą baigiančios biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Dainavos pagrindinės mokyklos teisės ir pareigos pereina po reorganizacijos veiksiančiai biudžetinei įstaigai Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijai – 2022 m. rugsėjo 1 d., kai Juridinių asmenų registre įregistruojami po reorganizavimo veiksiančios biudžetinės įstaigos Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijos naujos redakcijos nuostatai ir iš Juridinių asmenų registro išregistruojama po reorganizavimo veiklą baigianti biudžetinė įstaiga – Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla.
Susipažinti su Reorganizavimo sąlygų aprašu, nuo šio skelbimo paskelbimo dienos galima šiuose internetiniuose puslapiuose: Šalčininkų r. Dainavos pagrindinės mokyklos http://www.dainavos.salcininkai.lm.lt , Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijos https://eisiskiugimnazija.lt, Šalčininkų r. Dainavos pagrindinėje mokykloje (Sodų g. 74, Dainavos k., Šalčininkų rajonas), Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijoje (Vilniaus g. 81, Eišiškės, Šalčininkų rajonas).

Šalčininkų r. Eišiškių gimnazijos
direktorius