Vizija, misija, veiklos prioritetai

Gimnazijos vizija

• Moderni, efektyviai dirbanti gimnazija. Gimnazija besimokanti ir dirbanti kaip komanda – gimnazijos bendruomenė.
  • Gimnazija atvira ir pasiruošusi pokyčiams, priklausomai nuo pasikeitimų ją supančioje aplinkoje; tokioje gimnazijoje kiekvienas bendruomenės narys sąmoningai suvokia kaitos būtinumą.
  • Gimnazija turinti gerą informacinę bazę, kompiuterizuotą biblioteką ir skaityklą.
  • Gimnazija siekianti Europos standartų dėl mokyklos aprūpinimo kompiuteriais: 1-as kompiuteris 8-10 moksleivių.
  • Gimnazija  propaguojanti sveiką gyvenimo būdą.
  • Gimnazija garantuojanti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių saugumą.

Gimnazijos misija

• Gimnazija – tai valstybinė mokymo įstaiga, suteikianti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Ugdymo procesas vykdomas lenkų kalba. Ji turi išsaugoti savo savitumą ir tuo pačiu metu užtikrinti sėkmingą nelietuvių tautybės moksleivių integravimąsi į Lietuvos visuomenę.
  • Gimnazija ruošia moksleivius savarankiškam gyvenimui, aukštosioms studijoms bei profesijos pasirinkimui.
  • Gimnazija stengiasi kūrybiškai išnaudoti visas siūlomas mokymosi galimybes, įvykdyti užsakovų – tėvų lūkesčius, kad moksleiviai siektų dvasinių vertybių, būtų darbštūs, savikritiški, savarankiški ir pasiryžę nuolat tobulėti, saugoti tautos kultūrinį paveldą, puoselėti pilietinius jausmus.

Eišiškių gimnazijos metiniai veiklos prioritetai

Prioritetai:

1.Siekti kokybiško ugdymo (si), stiprinant šiuolaikinio ugdymo paradigmą.
2. Formuoti gimnazijos, kaip institucijos, bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą, plėtojant mokytojų, mokinių, jų tėvų ( globėjų, rūpintojų) bei socialinių partnerių ryšius.

Tikslai:

1. Siekti kokybiško ugdymo (si), stiprinant šiuolaikinio ugdymo paradigmą.
2. Formuoti sveiką, saugią ir draugišką ugdymosi aplinką.

• Elektroninis dienynas
  • Tėvams