Informacinių technologijų konkursai

• Paskelbta: 2022-04-13
  • Kategorija: Konkursai

Informacinių technologijų Respublikinis lankstinukų kūrimo konkursas „Keiskime pasaulį: darnaus vystymosi tikslai“ organizuojamas 2022 m. kovo 14 d.–balandžio 29 dienomis. Konkurso tikslas – skatinti darnų vystymąsi, aplinkosauginį ir socialinį švietimą, domėjimąsi ekologija, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, pasitelkiant skaitmenines technologijas, elektroninės leidybos galimybes, kūrybiškumą ir meninę saviraišką. Darbų vertinimo kriterijai: temos išpildymas, estetiškumas, gebėjimas vaizdu perteikti mintis, atlikimo kokybė meniniu ir kompiuterinio išpildymo požiūriu.

Visi mūsų gimnazijos 8–12 klasių mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas šiame konkurse. Jų darbai publikuojami: https://padlet.com/jolantaandrukoniene/zpi3bmsdofj91g0b

Sveikiname mokyklinio etapo nugalėtojus, tai: Patricija Rynkevič (IG kl.), Eliza Rodzevič (IIG kl.), Jurgelevič Karolina (IIG kl.) ir Evelina Kuleša (IIG kl.). Jų darbai iškeliavo į respublikinį konkursą.

Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir Šv. Velykų – didžiausios pavasario šventės. Ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią. Šiai šventei ruošiamės ir mes, sudalyvavome kovo mėn. 21 d.– balandžio 24 d. 5-7 klasių Respublikiniame kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, naudojant skaitmenines technologijas. Mokyklinį konkursą laimėjo: Iliana Molytė (7b kl.), Arleta Savelytė (6a kl.) ir Katažyna Tablaitytė (6a kl.)

Svajokime, dalyvaujame ir laimėsime!