Gamtamokslinis mėnuo – pradedam!

• Paskelbta: 2023-04-03

8 klasės dalyvavo projekte „Cheminis elementas“, kurio tikslas buvo sužinoti įdomius faktus apie cheminį elementą. Faktai galėjo būti susiję su elemento istorija, jo atradimo geografija, su fizika ir biologija – elemento svarba gyviesiems organizmams. Projekto užduotis buvo parengti elektroninės struktūros schemą (modelį), kuri padėtų mokiniams lengviau įsisavinti periodinę elementų lentelę.
Kovo 9 d. 7 klasės mokiniai dalyvavo protmūšyje “Žemės dienai paminėti”. Jiems puikiai sekėsi - šaunuoliai!
11-12 klasių mokiniai atliko biologijos- chemijos projektinį darbą apie garsius biologus ir chemikus, pranešimus pristatė pamokos metu. Mokiniai sužinojo apie Flemingo ir Leeuwenhoeko išradimus, Darvino teoriją ir Mendelio dėsnius. Šis projektas ne tik suteikė galimybę susipažinti su mokslininkų  pasiekimais, bet ir padėjo suprasti, kad darbas ir pastangos leidžia pasiekti puikių rezultatų, o atkaklumas ir sistemingumas padaryti nuostabius išradimus.
Kovo 20-ąją yra minima Žemės diena. Ši diena – tai galimybė imtis veiksmų mūsų planetos labui. IGb klasės mokiniai paruošė filmuką – pasisveikinimą su pavasariu ,,Przyroda w moim obiektywie”.
6 klasės mokiniai dalyvauja ekologinėje olimpiadoje ,,Žalioji odisėja”. Olimpiados tikslas atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais, bei perteiki žinias kitiems.
Kovo 23-24 dienomis – tyrėjų diena. Mokiniai atliko daugybę praktinių darbų.
Gamtamokslinį mėnesį baigėme puikiai rezultatais “Olympis” konkursuose.