2017 metų Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

 • Paskelbė : Ana Korkut
 • Paskelbta: 2017-11-21
 • Kategorija: Aktualijos

 Spalio 25 d. Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, kurią organizavo Elektronikos platintojų asociacija (EPA), bendradarbiaudama su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, komikų grupe „Humoro klubas” ir Kauno technologijos universitetu. Olimpiados tikslas – plėsti moksleivių žinias aplinkosaugos srityje. 
 Šiais metais pirmą kartą olimpiadoje dalyvavo 8 mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinės: Emilija Ivanovska, Aleksandra Kasilovska, Emilija Zinevič, Monika Jagelo, Renata Gabrylevska, Karolina Vaskan, Kamilia Masiulytė, Sylvana Oktavia Žukaitė. Olimpiados užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje. Olimpiados testą mokiniai atliko kompiuterių klasėse. Klausimyną sudarė 25 klausimai pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika.
 Moksleiviai, dalyvaudami olimpiadoje, atstovavo savo mokyklą ir buvo vertinami pagal bendrą visos mokyklos vidurkį. Organizatoriai siekė, kad olimpiada jaunimui būtų patraukli ir įtrauki. Rezultatai rodo, kad pavyko: moksleiviai aktyviai dalyvavo ir jai noriai ruošėsi. Nacionalinės aplinkosaugos olimpiados metu į panašius klausimus atsakinėjo beveik 2000 tūkstančiai 7–8 klasių moksleivių iš 150 Lietuvos mokyklų. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai puikiai pasirodė ir užėmė prizinę II vietą.  Mokinius olimpiadai ruošė geografijos vyr. mokytoja Karina Jusevič.


 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.55 – 10.40
 • 4. 11.10 – 11.55
 • 5. 12.10 – 12.55
 • 6. 13.10 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.40