Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija

Edukacinė išvyką į darželį "Žiburelis"

Gegužės 6 dieną 1a klasės mokiniai lankėsi Eišiškių lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“. Išvykos tikslas buvo susipažinti su auklėtojos profesija ir jos kasdieniu darbu.

Vizito metu Tomo Semaško mama, ponia Viktorija, vedė įdomią lietuvių kalbos pamokėlę apie gyvūnus. Mokiniai susipažino su įvairiomis gyvūnų rūšimis, jų gyvenimo būdu, įpročiais ir gyvenamąja aplinka. Užsiėmimas buvo įdomus ir įtraukiantis – vaikai aktyviai dalyvavo veiklose, noriai atsakinėjo į klausimus bei dalijosi savo žiniomis ir patirtimi.

Nuoširdžiai dėkojame poniai Viktorijai už įdomią ir prasmingą pamokėlę, o darželio vadovei poniai Halinai – už šiltą priėmimą ir svetingumą.

Ši išvyka mokiniams suteikė daug naujų žinių, gerų emocijų ir leido iš arčiau susipažinti su auklėtojos profesija.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas