„Savęs pažinimas ir profesijų tyrinėjimas per 4 žingsnius“

Balandžio 5 dieną, mūsų gimnazijos III-ų gimnazijos klasių mokiniai, dalyvavo karjeros ugdymo dirbtuvėse tema: „Savęs pažinimas ir profesijų tyrinėjimas per 4 žingsnius“. Užsiėmimus vedė karjerosugdymas.lt platformos įkūrėja Evelina Ramašauskaitė – Kaziulionė. Užsiėmimų metu kūrybiški ir praktiniai pratimai buvo pateikti per keturias karjeros planavimo sritis: savęs pažinimo, karjeros galimybių pažinimo, karjeros planavimo bei karjeros įgyvendinimo. Dalyvaudami šiuose užsiėmimuose, mokiniai patobulino karjeros kompetencijas, labiau pažino save ir klasės draugus, mokėsi įvardyti savo vertybes ir asmenines savybes, sužinojo, kaip ir kur ieškoti karjeros informacijos, kūrybiškai atlikdami užduotis tyrinėjo įvairias profesijas. Įdomi, aktyvi, praktinė veikla su kūrybos ir meniniais elementais, leido mokiniams patobulini karjeros kompetencijas, kurios būtinos sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.