„Moksleiviai – į Vyriausybę“

Mūsų gimnazijos IVb klasės mokinė Emilija Jusevič, šią vasarą dalyvavo  jau 16-ąjį kartą Vyriausybės kanceliarijos rengiamame projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“.

Projekto dalyviai visą savaitę turėjo galimybę lankytis įvairiose valstybinėse institucijose, iš arti susipažinti su institucijų darbuotojų bei politikų darbu. Bendravo su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte, susitiko su švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėja mokslo klausimais Rasa Kulvietiene , dalyvavo pokalbyje su Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen, lankėsi Valstybės pažinimo centre bei ekskursijoje po Lukiškių kalėjimą.

Savaitę truksią praktiką, Emilija atliko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijoje, kur turėjo galimybę susitikti su sveikatos apsaugos ministru Aurimu Pečkausku. Lankėsi Nacionaliniame kraujo centre, Valstybinėje ligonių kasoje, Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre, Radiacinės saugos centre, o VUL Santaros klinikos turėjo unikalią progą „pereiti“ visą paciento kelią – nuo skubiosios pagalbos skyriaus iki operacinės durų  – ir net gi – stebėti kelias atliekamas operacijas.